Otomobilin motoru başta olmak üzere tüm mekanik ve motor aksamlar üzerinde bulunan yağ ve inatçı kirlerin temizliğinde kullanılan özel bir üründür. 

 

Jant üzerinde birikmiş fren balata tozları,yağ,çevreden kaynaklanan kirlilik vb. gibi olumsuz durumlar daha esnek ve güzel görünüm sağlanır.

 

 

Çamur ve tozların camlara yapışmasını geciktirirken, temizlenmesini de kolaylaştırarak camların sürekli ilk günkü parlaklığında kalmasına yardımcı olur

 

 

 Aracın gövdesi üzerinde kuş pislikleri, böcek lekelerini su kullanmadan temizlemektedir.

 

 

Yaşadığınız mekânlarda kalıcı bir ferahlık arzuladığınızda, oda veya otonuza yeterli miktarda püskürtünüz. İstenmeyen kokulara karşı etkilidir.

 

 

Yaşadığınız mekânlarda kalıcı bir ferahlık arzuladığınızda, oda veya otonuza yeterli miktarda püskürtünüz. İstenmeyen kokulara karşı etkilidir.

 

 

 

Araçların dış yüzeylerinin korunması amacıyla uygulanan temizlik sistemidir. Otomobilinizin boyası güneşin zararlı ışınlarından, deterjan, kimyasal maddeler içeren sulardan, hava kirliliği, bilinçsiz yıkama ve asit yağmurlarından dolayı oksitlenerek matlaşır.

 

 

Kısa sürede köpük araç üzerine yapışmış inatçı kirleri söker ve temizler.Tazyikli su tutulduğunda araç yüzeyi pırıl pırıl temizlenir. 

Deri koltuk koruma sistemleri, özel deri besleyici kremler ile koltuğunuzun derisinin yıpranmaya karşı dayanıklılığı arttırılıp, ilk günkü esneklik ve canlılığını koruması sağlanır. 

Aracınızın iç yüzeyine sürekli parlaklık verir.

 .

 

  

 

Aracınızın lastiklerini parlatarak güzel bir görünüm kazandırır ve oluşturduğu film sayesinde lastiğin dış etkenlerden korunmasına yardımcı olur.

 

Özel formülü sayesinde otonuzun boyası üzerinde bir tabaka oluşturarak her türlü kirlenmeye karşı itici bir güç kazandırır.

  •  

 

CARWASH TURKO HIZLI CİLA 

5 Litre ürün kullanıma hazır 10 Litreye eştir.

Araç gövdesinde ,camlar dahil her alanda kullanılabilir.
Toz tutmaz 
Alıcı bir parlaklık kazandırır.
Su kaydırma özelliği verir.

Sulandırma Oranları;
1:1

NOT : CARWASH TURKO HIZLI CİLA PARLAKLIK VE YAĞMUR KAYDIRICILIK ÖZELLİĞİ GEÇİCİDİR. 
En fazla 2 hafta özelliğini korur.

JSN Metro template designed by JoomlaShine.com